ZÁKLADNÍ ŠKOLA

ŠKOLNÍ JÍDELNA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

projekty

Šablony III. (MŠ+ZŠ) 9/2021 - 6/2023 ( Projektová výuka v MŠ, Nákup ICT techniky pro výuku informatiky v ZŠ)

Mléko do škol

Ovoce do škol

Sportuj ve škole

Recyklohraní

Medová snídaně - projekt podzim 2020

Ryba na talíři - projekt 2020

Ovoce do škol

Naše škola se účastní projektu ,,OVOCE DO ŠKOL“, v rámci kterého je dětem 1. - 5. ročníku ZDARMA dodáváno čerstvé ovoce a zelenina či 100% džusy (1x za týden).

Projekt OVOCE DO ŠKOL vznikl proto, aby pomáhal vytvářet správné stravovací návyky dětí, bojovat proti narůstající dětské obezitě nebo přispívat k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny u dětí. Celosvětové výzkumy dokazují, že pravidelná konzumace ovoce a zeleniny pomáhá chránit nejen zdraví dětí, ale zvyšuje i jejich imunitu.

Více informací o projektu ,,OVOCE DO ŠKOL“ najdete na: www.ovocedoskol.szif.cz

Mléko do škol

Ve spolupráci s EU se naše škola zapojila do projektu ,,MLÉKO DO ŠKOL“, a to ve spolupráci se společností LAKTEA.

Projekt ,,MLÉKO DO ŠKOL“ podporuje spotřebu mléka a mléčných výrobků za pomoci EU a státních dotací. Tento projekt podporuje děti v konzumaci mléčných výrobků a zdravém stravování. Působí také osvětově. Podporuje rozvoj správných stravovacích návyků, které vydrží po celý život.