ZÁKLADNÍ ŠKOLA

MATEŘSKÁ ŠKOLA

pro rodiče

Ošetřovné!!

Aktuální informace pro rodiče: Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020. Informace jsou k dispozici na této stránky v přiloženém souboru!!!

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že od 14.10.2020 je nařízeno vládou ČR distanční vzdělávání i na prvním stupni, ráda bych tímto emailem shrnula veškeré podstatné informace, které se našich žáků týkají.

Distanční výuka bude probíhat v následující formě:

Organizace do 2.11.2020

14. 10. -23.10. - distanční vzdělávání, ZŠ uzavřena

26.10 - 27.10. - mimořádné volno nařízené MŠMT (neprobíhá distanční výuka)

28.10. - státní svátek (neprobíhá distanční výuka)

29.10 -30.10. - podzimní prázdniny (neprobíhá distanční výuka)

2.11. - otevření ZŠ, návrat k prezenční výuce (dle akt. informací vlády ČR)

Domácí práce

Rodič obdrží do své emailové schránky každý večer práci a úkoly pro své dítě na následující den. Vzhledem k tomu, že distanční výuka je dle zákona povinná, je nezbytné, aby dítě každý den pracovalo a vzdělávalo se. Pokud bude dítě nemocné a nemůže ze zdravotních důvodů vypracovat a odevzdat úkoly včas, je rodič povinen dítě písemně omluvit třídnímu učiteli. Všechny vypracované úkoly budou odevzdány každý pátek nejpozději do 12 hod do boxu u vchodu školy.

Opravené úkoly a případné listy k vypracování na další týden si lze vyzvednout z boxu v pondělí od 8 hod.

Konzultační hodiny

V případě potřeby konzultací se můžete obracet na náš pedagogický sbor, a to písemně či telefonicky v pracovní dny od 8 hod do 12 hod.

Stravování

I v současné situaci mají děti nárok na odebírání obědů ze školní jídelny, cena zůstává stejná. Oběd je nezbytné telefonicky objednat předchozí den u vedoucí jídelny paní Bozděchové (tel. č. 721 634 101), vydán bude do Vámi přinesených nádob v době od 10:30 do 11:30. Při vyzvedávání stravy je nutné dodržovat přísnější hygienická opatření (rozestupy, dezinfekce, roušky).

Přejeme Vám mnoho zdraví v tomto náročném období,

za pedagogický sbor V. Pflugová