9. 5. - divadlo Pohoda

Dne 9. května nás navštívilo divadlo Pohoda se svou letní pohádkou, která přinesla dětem nejen zábavu, ale i cenné ponaučení. Představení se odehrávalo v kouzelném světě, kde hlavními postavami byly žížala a rybář.

Pohádka vyprávěla příběh o laskavosti a důvěře, který byl provázán dobrodružstvím v neznámých vodách. Žížala se ocitla v nesnázích a rybář jí nezištně pomohl, což dětem ukázalo, jak důležité je být laskavý a pomáhat si navzájem. Zároveň je příběh varoval před nebezpečím, které může číhat v neznámých situacích a prostředích.

Děti byly představením nadšené a se zaujetím sledovaly osudy hlavních hrdinů. Nechyběly ani veselé písničky a interaktivní prvky, které zapojily malé diváky do děje.

Divadlo Pohoda svým představením nejen pobavilo, ale také předalo důležité poselství o přátelství, důvěře a opatrnosti. Bylo to krásné a poučné dopoledne, na které budou děti vzpomínat. Děkujeme divadlu Pohoda za skvělý zážitek!