Pavecký kurz - 13. - 17. května

Tento týden se žáci naší školy zúčastnili plaveckého výcviku v bazénu v Domažlicích. Program trval celý týden a poskytl dětem skvělou příležitost zlepšit své plavecké dovednosti a získat větší jistotu ve vodě.

Každý den byl plný intenzivního tréninku pod vedením zkušených instruktorů. Žáci se učili základním plaveckým stylům, správné technice dýchání a bezpečnému chování ve vodě. Výcvik byl rozdělen do různých skupin podle plaveckých schopností, takže si každý přišel na své, ať už se jednalo o začátečníky nebo pokročilé plavce.

Kromě plaveckých dovedností se děti učily také týmové spolupráci a vzájemné podpoře. Instruktoři kladli důraz na bezpečnost a správné návyky, což je velmi důležité pro budoucí pobyt u vody.

Celý týden byl pro děti nejen fyzicky náročný, ale také velmi zábavný a motivující. Mnozí z nich překonali své obavy a dosáhli výrazného pokroku. Plavecký výcvik přinesl dětem nejen zlepšení fyzické kondice, ale také zvýšení sebevědomí a radost z pohybu.

Děkujeme všem instruktorům a organizátorům za skvělý a profesionální přístup. Těšíme se na další plavecké aktivity a věříme, že získané dovednosti budou děti využívat s radostí a bezpečně.