22. 5. - Den pohody a radosti: Canisterapie na naší škole

Dnes se naší školou nesla atmosféra pohody a radosti, protože jsme měli tu čest hostit speciální událost – canisterapii. Celá škola ožila veselím a nadšením, když k nám zavítali terapeutičtí psi - Fatyma a Dely se svou cvičitelkou paní Rabasovou.

Všechny děti i žáci si canisterapii užívali naplno. Měli možnost si psy pohladit, hrát si s nimi a dokonce se dozvědět něco o tom, jak tito čtyřnozí terapeuti pomáhají lidem. Bylo úžasné sledovat, jak se rozzářily dětské tváře a jak psi okamžitě přinášeli klid a radost do srdcí všech přítomných.

Canisterapie nám přinesla nejen mnoho zábavy, ale také poučení o významu zvířat v terapii a jejich pozitivním vlivu na naše zdraví a pohodu. Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci této nádherné akce, a těšíme se na další setkání s našimi novými čtyřnohými přáteli.