24. 5. - Předškoláci prožili den s prvňáky a druháky

Dnes se na naší škole uskutečnila speciální akce, kdy předškoláci prožili den s prvňáky a druháky. Byla to skvělá příležitost, aby si budoucí školáci vyzkoušeli, jaké to bude, až v září usednou do školních lavic.

Předškoláci se zapojili do různých aktivit, které jsme připravili. Den se nesl v duchu spolupráce, radosti a vzájemného poznávání.

Děti se rychle spřátelily a užily si spoustu legrace. Tato zkušenost jim pomohla lépe se připravit na nadcházející školní rok a překonat případné obavy z nástupu do školy. Vidět, jak si předškoláci s nadšením a zájmem zkouší nové věci, bylo pro všechny zúčastněné velmi povzbuzující.

Děkujeme prvňákům, druhákům i pedagogům za jejich vstřícnost a podporu. Těšíme se na září, kdy naši předškoláci oficiálně nastoupí do první třídy a stanou se plnohodnotnými členy naší školní komunity.