Předvánoční den otevřených dveří - 15. 12.

Příjemnou předvánoční atmosféru mohli nasát všichni, kteří přišli podpořit děti a žáky naší školy, kteří si připravili několik vánočních písní, aby udělali radost nejen svým rodičům. Vzájemné setkávání se v prostorách školy a spontánní rozhovory doplněné vánočním tvořením v dílničkách po celém objektu školy, byly příjemným vyvrcholením předvánočního dne otevřených dveří.

Všem děkuji za pozitivní atmosféru i velkou účast, která mi udělala radost. Jsem ráda, že jste si našli v dnešním hektickém světě chvilku k setkání dospělých a prožití tvůrčího času s dětmi.

Přeji Vám všem nejen pohodové svátky v kruhu rodinném, ale i pevné zdraví v novém roce 2024. A věřím, že v příštím roce Vás v naší škole budeme moci opět přivítat.

Jana Pluhařová