Výlet dětí z MŠ na Zelenovské rybníky: Den plný dobrodružství a objevování přírody - 14. 6.

Děti z naší mateřské školy se vydaly na vzrušující výlet do krásného prostředí Zelenovských rybníků. Tento výlet byl nejen zábavný, ale také vzdělávací, protože děti měly příležitost poznávat přírodu a učit se nové věci během putování po naučné stezce.

Výlet začal na začátku naučné stezky, která děti zavedla do srdce přírody kolem Zelenovských rybníků. Během procházky se děti dozvěděly mnoho zajímavostí o místní flóře a fauně. Informativní tabule umístěné podél stezky byly plné zajímavých faktů a obrázků, které děti nadšeně studovaly.

Jedním z vrcholů výletu bylo přeplavování se na voru přes rybník. Tento zážitek byl pro děti nezapomenutelný. S pomocí pedagogů a s velkým nadšením se děti pustily do plavby, která jim přinesla pocit dobrodružství a vzrušení. Bezpečnost byla samozřejmě na prvním místě, a tak vše proběhlo hladce a děti si odnesly krásné zážitky.

Samozřejmě přišel čas i na svačinu. Děti si rozbalily své svačiny a společně se usadily v krásném přírodním prostředí. Pochutnávaly si a užívaly si chvíle klidu a odpočinku pod širým nebem či v připraveném zázemí. Svačina v přírodě byla pro děti nejen chutným, ale i osvěžujícím zážitkem.

Výlet na Zelenovské rybníky byl pro děti z naší mateřské školy nezapomenutelným zážitkem. Den plný dobrodružství, objevování a učení v přírodě přinesl dětem nejen nové vědomosti, ale také radost a spoustu zábavy. Děkujeme všem, kteří se na organizaci tohoto výletu podíleli, a těšíme se na další podobná  dobrodružství.