Plán rozvoje školy

Pedagogičtí pracovníci naší školy i školky využili den odstávky elektrického proudu pro plánování rozvoje školy. Ztížené pracovní podmínky jsme dokázali potlačit a společně, věřím, že v příjemné atmosféře, jsme uchopili jednotlivá kritéria kvalitní školy tak, aby nás posunuli. Věřím, že jsme zvolili ty nejlepší podněty k dalšímu plánovanému rozvoji, a jsme zase o kousek blíže našim dětem a žákům - protože pro ty tady jsme! Ověřili jsme si známou pravdu, že škola je kvalitní s kvalitním personálem, který na sobě neustále pracuje a je ochoten vyzařovat. I to, že pro příjemné pracovní prostředí je nutná otevřená komunikace. Našli jsme další příležitosti, jak dát dětem ještě víc do jejich budoucnosti, a kterak využít potenciálu, který nabízí malotřídní škola.

Všem pedagogickým pracovníkům děkuji za příznivou atmosféru, kterou vytvořili, a která byla jistě potřebná pro tvůrčího ducha :)